Vizyonumuz – Misyonumuz

Vizyonumuz

Kiralık Oyun Makineleri olarak kalitemizi ve tartışılmaz satış sonrası müşteri memnuniyeti ilkemizi,  bir dünya markası haline getirip, Dünyadaki oyun ve otomasyon Sektöründe ülkemizin adını markamızla gururla duyurmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Kurulduğu günden bu yana otomat ve otomasyon dünyasındaki yenilikleri, dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye’ye getip imalat ve ithalat yapan Kiralık Oyun Makineleri, altyapı çalışmalarını bu yönde devam ettirmektedir. Kiralık Oyun Makineleri müşterilerine , hayatı kolaylaştıran , zaman kazandıran, bilgiye kolayca ulaşmayı sağlayan ürünler sunmayı amaçlamaktadır. Kiralık Oyun Makineleri’nin stratejisi , Türkiye’nin önde gelen oyun otomat ve otomasyonlarında hizmetleri profesyonel ekip ve servis sağlayıcısı olarak yapmaktadır. Stratejisi altı temel prensip üzerine kuruludur:

Üstün Müşteri Hizmetleri sunmak müşterilerimize yenilikçi hizmetler sunmak. Güçlü Marka pozisyonunu korumak.

Ürün ve hizmetlerin çeşitliliğini artırmak ve yaygınlaştırmak. Katma değerli ve yenilikçi veri hizmetleri sunmak .

En iyi müşteri hizmetini sağlamak.

Türkiye’nin önde gelen otomat otomasyon imalat servis sağlayıcısı ve en iyi marka olarak pozisyonunu yükseltmek .

Fabrikasyon şekilde entegre seri üretim kapasitesinde çalışarak  Türkiye oyun ve otomat pazarındaki büyüme fırsatlarını kullanarak Dünyada taklit edilen bir marka haline gelebilmeyi kendimize en büyük ilke olarak görüyoruz.

Why should published authors and aspiring authors, as well as academic essay writing bloggers, utilize social networking.